Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a szóbelitől!!! 17-én leszek első nap. Tanulok rá, a töri egy két tétel kivételével megy, a magyar is. A választottam az informatika attól tartok leginkább. Vannak tételek amiket egyszerűen képtelen vagyok megjegyezni, a ráadásul annyira félek hogy percenként sírhatnékom van.

Nyugtassatok meg légysz! Ugye a tanárok segítenek? A magyar és infó nehéz? Kapok forrást?

A válaszokat előre is köszi :)



2015. jún. 13. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ötöst kapsz.
2015. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A magyarhoz és a törihez lesz forrás, ha azokat elmondod, már legalább a fele pontszámot megkaptad.

A tanáraid biztos segíteni fognak, hiszen nekik is érdekük, hogy jól teljesíts (az ő munkájukat minősíti az eredményed). Általában a felügyelőtanár nem is szakos tanár, tehát ha valamit rosszul mondasz, nem feltétlenül fogja észrevenni, a tanár pedig nem feltétlenül fog róla tudomást venni, ha csak nem valami nagyon nagy hiba. ;)

2015. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!