Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség! Az SZTE-n hogy...

Segítség! Az SZTE-n hogy zajlik a tanulmányi ösztöndíj beadási menete?

Figyelt kérdés
Soha nem csináltam még ilyet. Mikor kell beadni és hogyan?

2015. jún. 15. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A tanulmányi ösztöndíjra nem kell pályázni, azt automatikusan utalják neked, ha jogosult vagy rá.
2015. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor azért nem találtam róla sehol infót. köszönöm :D

És esetleg azt meg tudod mondani hol tudom megnézni az előző félévi ösztöndíjkalap követelményeit, vagy bármi ilyesmit?

2015. jún. 15. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, én nem SZTE-s vagyok :(
2015. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

MODULO-n (HSZI menüpont alatt) keresztül meg tudod nézni, hogy előző félévben milyen határok voltak.

A korrigált kredit indexet kell figyelni, ezt úgy kapod meg ha összeszorzod a kredit értéket az érdem jeggyel, majd ezeket összeadogatod és végül elosztod 30-cal.

Egyébként milyen szakos vagy? :)

2015. jún. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi neked is!


GTK- Kereskedelem-marketing

2015. jún. 22. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de a tanulmányi ösztöndíj egyetemenként egységes, vagy szakonként különbözik, mármint az összeg, és a követelmény? (Nem járok még oda, viszont nagyon érdekel) :)
2015. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetemenként különbözik az összeg. De egy egyetemen belül minden karon egységes a minimum és a maximum összeg. A követelmény meg minden szakon más.
2015. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!