Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a menete a szociális...

Mi a menete a szociális ösztöndíj igénylésének, ha most megyek egyetemre, és meddig lehet leadni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Az önkormányzatnál próbáld meg a Bursa-t. Ha ezt megkapod, az iskola is ad hozzá.
2010. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
A gólyacsomagban te nem kaptál hozzá igénylőlapot? Mert abban minden le van írva. Így nem lehet tudni, hogy te milyen alapon igényled, ezért azt sem tudom megmondani, hogy neked milyen igazolások kellenek. A határidő sem egységes, akár karonként is más lehet. De általában szeptember eleje/közepe szokott lenni.
2010. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Meg ez sulifüggő is. PTE BTK-n pl ha jól tudom, az elsősöknek már le kellett adni a szoctámigénylést.
2010. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A DE-IK augusztus 12. volt a határidő. Nem tudom máshol mikor van.
2010. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
PE MK-n tavaly, azt hiszem szept 23.-áig kellett. igénylőlapot a höknél lehetett szerezni reghéten. szükséges igazolások meg rá vannak írva, hogy mi kell.
2010. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
BME-n meg szept. 5. lesz a határidő, és tegnaptól lehet jelentkezni. Tényleg kéne, hogy melyik suliról van szó.
2010. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!