Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 380 központi ponthatár van az...

380 központi ponthatár van az orvosikon. Szerintetek sokat fog nőni vidéken ez a ponthatár? Annak ismeretében ha figyelembe vesszük az emelt kémiát és bioszt

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 19:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem?
2015. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Szinte biztos, hogy 400 felett lesz mindenhol. Az emelt kémiáról és bioszról már jó pár éve tud mindenki, tehát arra is fel lehetett ez idő alatt készülni. Szerintem az idei ponthatárok: vidék:405-420, Pest: 425-436 között lesz.
2015. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Azért igencsak meglepődnék ha 380-nal be lehetne jutni... Az egész ponthatárnak nem az a célja ,hogy megszívassanak, hanem az, hogy tényleg csak az menjen oda aki el is tudja végezni. Még így is egy csomó embert akit felvesznek nem végzi el.

Jobb ha befejezed az aggódást, ez nem élet-halál kérdése.

Ha annyira szeretted volna az orvosit akkor jobban tanulsz az érettségire.

Ha meg 380 pont a max tőled akkor hidd el, hogy az orvosi nem neked való.

Tudom,hogy ez nem egy népszerű kijelentés de vkinek végre ezt is le kell írnia.

Én egy tök átlag srác vagyok, de mégis gond nélkül bejutottam , és csúszás nélkül csinálom az egyetemet már harmadik éve.

2015. jún. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A vidékiekre olyan 390-400 között saccolom.
2015. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
# 3/4 te vagy az én hősöm!
2015. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy Ennyire lecsökkenne. A bioszok nem lettek rosszabbak a tavalyi átlaghoz képest, kémiából meg biztos van 1000 olyan ember, aki egész jót írt. Max 5 pontos csökkenést tudok elképzelni.
2015. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#3-ik, nem tudom, hogy honnan veszed, hogy nekem nincs elég pontom, csupán egy kérdés volt, 443 pontom van, senkit nem érdekel, hogy te ott vagy, és hiába játszod a fejed, eddig sokkal könnyebb volt bekerülni, mint most, mert már 2 emelt kell, szóval tudom hogy fel fognak venni, de azért kíváncsian várom a ponthatárt, Debrecen a cél egyébként, sztem meg te nem is jársz orvosira, egy orvosira járó egyetemista van már olyan érett, hogy nem mond ilyeneket, tudja jól, hogy ha vkinek ez az álma, akkor ha nem is sikerül elsőre, még egyszer meg kell próbálni, és még egyszer, mert a sok fáradtság és tanulás előbb-utóbb meghozza az eredményét, Üdv. egy 18 éves, ÁTLAGOS srác
2015. jún. 18. 09:27
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

#3. vagyok. Nem célom az, hogy bizonygassam, h az orvosira járok vagy sem. Csak hidd el nekem, hogy bejutni volt a könnyű. Bent maradni egy igazi ember próbáló dolog, főleg a másod év végén a szigorlatok. Ha tényleg ennyi pontod van akkor nem értem , miért kérdezel ilyeneket vagy annak örülsz, hogy mennyivel teljesíted túl a ponthatárokat? Ez elég ciki dolog, hogy ha ilyen vagy. Én írtam, hogy nem lesz egy népszerű vélemény amit leírok és láss csodát igazam is lett :) Az orvosiról annyit sok fajta-féle ember megfordul ott, felesleges ezt túldimenzionálnod.

Azt nem tudom, miből veszed, hogy eddig könnyebb volt... mert ugyanúgy eddig is hasonló képességű emberek mentek az orvosira ergo a verseny ugyanakkora volt a jók között,csak más volt az a érettségi amit meg kellett írni, de a pontokat eddig is a legjobbakhoz igazították.

Mégegyszer ne haragudj , ha megbántottalak ezzel, hidd el az orvosin majd lesz egy-két vizsgáztató aki fog még neked szépeket mondani.

Végül továbbra sem értem, ha neked annyival több pontod van akkor minek aggódsz ilyenek vagy tényleg nincs jobb dolgod az érettségi után. ..

Jobb ha kihasználod a nyaradat, mert az orvosin majd minden nyáron gyakorlataid lesznek.

2015. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
Már miért lenne ciki, ha aggódik a ponthatár miatt?! Te hülye vagy? Remélem, tényleg nem jársz orvosira ennyi ésszel.
2015. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
# 8/9 te vagy az én hősöm!
2015. jún. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!