Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek menyire számít,...

Szerintetek menyire számít, hogy hányas lett a szakmunkás bizonyítványom?

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 07:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít, de az bizony igen, hogy mennyire sajátítottad el a gyakorlati tudnivalókat. Tegnapelőtt dolgozott nálam egy villanyszerelő, aki elmesélte, hogy próbaidőre felvett egy frissen végzett srácot, a létráról leszólt neki, hogy adjon fel egy fáziskeresőt és a gyerek nem tudta, mi az. Meg is köszönte neki az eddigi semmit a mester és a srác az utcán találta magát. Hát ennyire számít!
2015. jún. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, de ez mindenfajta szakmára igaz, akármilyen szintű iskolai bizonyítványról van szó.
2015. jún. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hát nem tanítottak semmit csak annyit,hogy le tudjak vizsgázni.

Azért a fázis ceruzát megismerem amúgy honnan tudtad,hogy villanyszerelőként végeztem nem mondtam.

Azt,hogy érted hogy a mester és a srác az utcán találták magukat,a mestert miért rugták ki?

2015. jún. 18. 19:56
 4/14 anonim ***** válasza:

A mester miért találta volna az utcán magát? Ő rugta ki a srácot.

Egyébként nem tudtam, hogy mit végeztél csak leírtam egy napokban megtörtént esetet, ahol a főszereplő történetesen villanyszerelőként végzett.

2015. jún. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Öreg hegy válasza:
Ne csüggedj haver, kettessel is operálnak!!
2015. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azért ennyire nem drámai egy hármast összehoztam.

2015. jún. 23. 13:17
 7/14 Juliusz48 ***** válasza:
Kedves kérdező! A vizsgaeredmény és a tudás nem mindig van egymással kapcsolatban. A verset is meg lehet tanulni anélkül, hogy értsd a tartalmát. A tanultak alkalmazásának képessége az igazi tudás.
2015. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Minden válaszadónak igaza van ! Nem az lényeg h milyen eredménnyel zárult a vizsgád ,hanem h abból mit tudsz profitálni ! Azért 1 villanyszerelőtől többet lehet várni mint h ismerje a fázisceruzát ! Régen legalább is még megtanították a szakmát !
2015. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 xp ali ***** válasza:
Semennyire. Ha megvan, akkor az számít, hogy milyen vagy a szakmádban.
2015. jún. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kata-Kata válasza:
Ha teheted keress egy idős jó szakembert, kérd meg, hogy dolgozhass vele! Mond el őszintén, hogy az iskolában keveset tanítottak meg, de te szeretnél jó lenni a szakmában és a segítségét kéred. Ha megengedetted magadnak dolgozz nála ingyen, így biztos elvállal! Egy év és mindent tudni fogsz amit kell!
2015. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!