Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, viszony...

14 éves vagyok, viszony közepes depresszióban szenvedek. Részben az iskola miatt. Magántanuló szeretnék lenni elég a közepes depresszió indoknak? Az iskolába nem merek bemenni mert megállás nélkül piszkálva/bántva vagyok.

Figyelt kérdés

Inkább elviselem hogy a szüleim szétverjenek,mintsem bemennyek a suliba

Elég ha a szülő kéri a magántanulóságot?nemmuszál hozzá orvosi indok?


2010. márc. 1. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha 14 éves vagy akkor most fogsz középsuliba menni, nem?

Nem lenne jó ha magántanuló lennél. Inkább válts sulit, hidd el vannak normális társaságok, szemétkedő emberek pedig mindenhol vannak. Elszakadnál az emberektől, teljesen antiszociálissá válnál a szüleid agressziója pedig csak ront a helyzeten. Inkább tanulj meg kiállni magadért, vagy válassz kollégiumot. Hidd el tapasztalatból beszélek. Én 16 évesen átmentem levelezőre és alig láttam embert, nagyon rossz tud lenni.

2010. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ám,de nekem pont az acélom hogy elmenjek az emberektől.Sem barátom,sem életem,sem célom nincs.
2010. márc. 4. 14:47
 3/3 A kérdező kommentje:
rádásul a suli váltás azért nem lenne jó...mert egyszer 1 évig kivettek abbol a sulibol ahova most járok,majd visszamentem.' évembe került beilleszkednem az iskolába.Kiállni pedig nemtudok az egész iskola ellen.
2010. márc. 4. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!