Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Semmelweis egyetem ápolói...

Semmelweis egyetem ápolói szakára mik a követelmények?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizem,de Szlovákiai magyar vagyok,ahol nem kötelező sem a matek,sem a töri. Mivel mindenképp Magyar o.-ra szeretném főiskolára vagy egyetemre jönni,ezért a töri érettségi szinte biztos. Ez mellet,ha a fent említett iskolába szeretnék jelentkezni kellene érettségiznem biológiából vagy kémiából is ? Mennyi a ponthatár az egyetemre ? Felvételit is kell tennem? és elég a B1-es angol érettségi? Köszönöm a válaszokat

2015. jún. 19. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

kettőt kell választani: biológia v. fizika v. informatika v. kémia v. magyar nyelv és irodalom v. szakmai előkészítő tárgy

A ponthatár változó, tavaly 316 volt. Én nem csináltam nyelvvizsgát csak egy jeles német érettségit, de nyelvvizsgát így is úgyis kell csinálni, mert csak akkor adnak diplomát, szóval ha van időd szerintem még most csináld meg!!

Külön felvételit nem kell tenned :)

2015. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,nagy segítség volt :) semmelweis egyetem nagyon nehéz lenne,ha nincs semmilyen tapasztalatom ,gyakorlatom az egészségügyben?
2015. jún. 21. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt csak érdekelt, de azért a biosz nem ártott hg jobban belementem.. pl sejtbioszba mert az nagyon kell
2015. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!