Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most csak 45%lett az emelt...

Ha most csak 45%lett az emelt szintű történelmem ami nekem kevés attol azt még meglehet újra írni oktoberben hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
És a tételek ugyanazok maradnak akkor is mint most voltak? meg hogyha szolnoki vagyok de nem szeretném itt megirni pesten mondjuk megírhatom?
2015. jún. 22. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Tételek változni fognak tudtommal. A többiről nem tudok nyilatkozni. :)
2015. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezni kell a kormányhivatalnál (értelemszerűen, hogyha te Szolnokon leszel, akkor a szolnokin kell beadni). Ára 26.000 forint. Hogy mikor kell, azt nem tudom, de valamikor szeptemberben, ha jól saccolom. A tételek valószínűleg változni fognak, de azért ne felejtsd el azt sem, amit eddig megtanultál.
2015. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha Pesten akarod megírni, akkor a pesti kormányhivatalnál kell jelentkezned.

A témakörök maradnak, de a tételek értelemszerűen változnak, hiszen elvileg korábban sem tudhattál a konkrét tételekről.

2015. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de megnéztem és 2014ben májusba is meg otoberben is ugyanazok voltak a szóbeli témakörök. szoval akkor most sem változik nem?
2015. jún. 22. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:

A témakörök ugyanazok. És nem tudom, hogy jelentkezhetsz-e másik megyében, mint a lakóhelyed, ezt a kormányhivataltól kell megkérdezni. Szeptember 5-ig kell jelentkezni ismétlő érettségire.

meg lehet írni 3 szó, ha már így érettségi után vagy. Az október és az attól meg hosszú ó.

2015. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!