Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik PÁV vizsgát csináljam...

Melyik PÁV vizsgát csináljam meg ha autóbusz vezető akarok lenni?

Figyelt kérdés
Az igaz, hogy csak Budapesten lehet megcsinálni? Mennyibe kerül és milyen feladatok vannak? Mennyi időt vesz igénybe?
2015. jún. 23. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy benne, hogy azt neked kell megcsinálni? mert pl. most olvastam egy álláshirdetést, autóbuszvezetőt keresnek, de ők képeznek ki és a Pályalkalmasságot is ők vizsgálják.

13 évig metróvezető voltam - jó, azóta lehet, megváltoztak a dolgok - de nlunk a BKV csináltatta a vezetőkkel - mást nem is fogadtak volna el...


Szerintem érdeklődj egy olyan helyen, ahol buszvezető állást hirdetnek.

2015. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia. Pontosan melyik cégnél van ez? Privát üzenetben szívesen fogadok információkat.
2015. jún. 23. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De csak akkor, ha kapok zöld kezet :D

Megy a privi. Amúgy csak annyit írtam be a keresőbe, hogy autóbuszvezető PÁV

2015. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ment. Várom az üzit.
2015. jún. 23. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm :-)
2015. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!