Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy államviz...

Mi az oka annak, hogy államvizsgán mindenkit megpróbálnak "átrugdalni"?

Figyelt kérdés

sokaktól hallom, hogy aki odáig eljut abból akkor is kihúznak valamit, ha alig készült (tudom, hogy nem mindenhol van így, de nagyon sok helyen)


ez miért érdeke a vizsgabizottságnak?



2015. jún. 28. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után amit nem értek, hogy pl nálunk a BTK-n nagyon sok szakon a ZV annyi hogy megvéded a diplomádat és semmi más.


Míg nálunk meg keményen megbuktatják a társaság felét.

2015. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az, hogy ha már valaki eljut a záróvizsgáig és megvan az összes tárgya, az már kapja meg a diplomáját. Ha megbuktatják, úgyis elmegy a következő félévben, meg azután is, akkor már miért ne engedjék át elsőre, ha legalább valamennyire képben van az anyaggal. Nálunk csak az bukott meg záróvizsgán, aki a 2 tételéből egyikhez sem tudott érdemben hozzászólni.
2015. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem mindenkit rúgdalnak át. Nálunk a fél társaság megbukott.
2015. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
egyszerűbb szakokon, BTK-s szarságokon van így. Egy komolyabb, pl. mérnöki, természettudományi, gazdasági, jogi, stb. kemény vizsga van!
2015. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát nálunk a mérnöki ilyen, igaz, hogy 70 tétel van, de szerintem itt senki nem szokott megbukni
2015. jún. 28. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Hova jársz kérdező?
2015. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én pedagógiára jártam. Nálunk is sok hallgatót megbuktattak, de azok már valóban nem tudtak semmit. Akiből csak lehetett, kiszedték a minimumra elég választ.Szerintem az valahol a tanároknak is szégyen, ha sokan buknak. Meg a másik, hogy aki már pár évet kinyögött, úgy anyagilag, mint idegileg és ha megvannak a tantárgyai, akkor már ne azon az egy vizsgán muljon a diplomája. Meg hát, szerintem ha nyáron vanna a pótvizsgák, a tanároknak se érdekük a kánikulában vizsgáztatni annyi népet. :D
2015. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk senkinek semmi sincs abban hogy "annyi embert" megbuktasson. Simán buktatnak. Volt akit azért mert egy egyszerűbb kérdésre nem tudott válaszolni de a többi ment.


Egyébként aki itt megbukik azoknak nincs pótvizsga. Fél év múlva jöhet ismét próbálni.

2015. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!