Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételiben segítesz?

E-felvételiben segítesz?

Figyelt kérdés

Kaptam pár napja egy levelet "Felszólítás hiánypótlásra" címen. Már van érettségi bizonyítványom, most viszont újra jelentkeztem, így már feltöltöttem rég a felvi rendszerébe a jelentkezési időszak kezdetén. Ami viszont zavar, hogy azt írták a levélben, hogy haladéktalanul, legkésőbb 8 napon belül pótoljam az érettségi bizonyítványomat. (Nem általános tájékoztatás hiánypótlásról).

A felvi rendszerébe feltöltöttem, ami kell, már minden dokumentumomat feldolgoztak, kivéve az érettségi bizonyítványt, ahová még mindig az van írva, hogy továbbítva feldolgozásra. Idegörlő, hogy semmit se tudok arról, hogy mi is van?! Ha továbbították feldolgozásra, de még fel sem dolgozták, akkor most pótoljam a hiányt vagy ne? Azt írják ne küldjem be mégegyszer, ha egyszer már beküldtem... De akkor minek a levél? Ördögi kör.


2015. jún. 28. 15:05
 1/1 anonim válasza:
Kaki a rendszer. Velünk is ezt csinálta. Ne csinálj semmit, mindenkinek kiküldték. (nem csak az általánost, mindkettőt).
2015. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!