Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az e-felvételiben a középiskol...

Az e-felvételiben a középiskolás évvégi tantárgyak kiválasztásánál nem értem ezt az igazolásos dolgot, ha nem egyezik meg a tantárgy neve! Segítesz?

Figyelt kérdés

Ha nekem történelem helyett történelem és állampolgári ismeretek, magyar nyelvtan helyett magyar nyel, és magyar irodalom helyett szimplán csak irodalom van a bizonyítványomba, akkor küldenem kell az iskola által aláírt igazolást róla?


Nem igazán világos ez az igazolásos dolog! Mindegyik benne van a lenyíló táblázatban (történelem és állampolgári ismeretek, magyar nyelv, irodalom), de nem tudom, hogy ilyenkor is küldenem kell-e igazolást róla!?


2010. jan. 28. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a sulidba vagy az osztályfőnöködtől. Én tavaly felvételiztem és ha most nem is küldesz csak beírod akkor majd hiánypótlásként úgyis kérik és akkor max beküldöd szerintem. De ha pluszba beküldöd se dől össze a világ, legfeljebb nem veszik figyelembe:) Úgyis az a lényeg nekik hogy kifizesd:)De szerintem a bizonyítványodban lévő tárgyakat kell bejelölnöd, de ebben már nem vagyok biztos.
2010. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azt választottam ki mindenhol, ami a bizonyítványomban van! Osztályfőnököt és a sulimat is kérdeztem, de ők nem tudják, mert nem foglalkoznak vele(No comment!). Nem hiszem el, hogy csak nekem van így...! Vki írja már meg, hogy mi ilyenkor a teendő, pls! :)
2010. jan. 28. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Legkönnyebb lenne felhívnod azt a számot ami a felvin van, az az ügyfélszolgálatos valamit, ők biztosat tudnának mondani. Nálunk az oktatásszervezőhöz küldtek ha már a tanár nem tudta. (amúgy az első vagyok)
2010. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy még nézd meg felvi fórumon. Ott tavaly külön volt erről egy fórum, vagy írd ki oda a kérdésed, szerintem ott hamarabb és biztosabb választ kapsz rá.
2010. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!