Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy orvos mindent tud amit...

Egy orvos mindent tud amit egy ápoló csinál? Vannak olyan dolgok amit csak az ápolóknak tanítanak, az orvosoknak nem?

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ápolónak tanulok, a párom orvos. Ő mindent tud, amit én eddig tanultam (képzés fele). Legalábbis elméletben. Viszont vannak olyan dolgok, amiket az ápolók tudnak jobban gyakorlatban, mert az orvosok nem érnek rá azt csinálni, így nem szereznek belőle akkora rutint.
2015. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első tökéletes választ adott. Elvileg egy orvos mindent meg tud csinálni, amit az ápolója, de mondjuk egy ápoló naponta vesz vért, egy orvos viszont nem, ezért az ápoló ebben ügyesebb általában.
2015. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már láttam osztályos orvot, aki nem tudott több olyan dolgot, amit kellett volna neki. Pl nem tudott férfi katéterezést csinálni. Szerintem a kérdés jogos.
2015. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!