Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nagyon nagyon...

Hogyan legyek nagyon nagyon jó tanuló?

Figyelt kérdés
Idén egy ötös hiányzott volna, hogy kitűnő legyek. Sőt, felvételiztem is kisgimibe, de egy ponttal lemaradtam a szóbeliről. Ez az év nem volt szerencsés. Jövőre és utána kitűnő szeretnék lenni, sokkal jobban tanulni. A szorgalmamon próbálok javítani.

2015. júl. 1. 11:01
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
oké köszi!
2015. júl. 11. 01:41
 22/25 anonim ***** válasza:
Mondhatjátok, hogy a belső teljesítménykényszer tönkretesz, de gondoljatok bele abba, hogy milyen eufóriát érez az, aki teljesít egy saját maga által kitűzött célt annak ellenére, hogy a környezete azt mondta, hogy úgysem fog menni. Na ezért az érzésért érdemes küzdeni, mert leírhatatlan (pláne ha tényleg nem csak mázlin múlott), és minden érte hozott áldozatot pótol.
2015. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az megint más teljesítménykényszer. Ha nem jár elismeréssel, hosszú távon az sem jó.
2015. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Nem tudom hogy a 4,92- vel mi a bajod én 3 tantárgyból voltam 3- as és egypárból 4-es átlagom 4,6 tizenvalahány tantárgyból mégis felvettek egy nehéz és egyben jó szakközéppe. Amugyis csak nem tudom hogy hanyadikos vagy vagy tudod e már hogy mi akarsz lenni, de pl én a mecwartba mentem ahol a metak fizika meg az ilyenek számítanak a többi anyira nem de azért azt is tudni kell. Nem tudom hogy érted e hogy mit akarok elmondani.

Am melyik iskolába készülsz (ha már van elképzelésed?

2015. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Most lettem 7. es. értem nagyjából mit mondasz :p

A győri Révai gimnézimba szeretnék menni, de ha az nem is jnne össze, mindenképp gimibe. a helyesirásért bocsi csak ossz a bilentyüzet

2015. szept. 12. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!