Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az, nagy baj ha...

Szerintetek az, nagy baj ha kihagyom majd az egyetemi gólyatábort?

Figyelt kérdés

A győri egyetem (SZE) táborára gondolok ami majd augusztusban lesz. Nem akarok menni, mert hallottam, hogy minden a piálásról szól főleg, és szivatják/lenézik azt az embert aki meg nem. Nem iszok alkoholt soha a vallásom miatt, mert muszlim vagyok (normális, nem a szélsőséges terrorista típus!!)


19/F



2015. júl. 3. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, egyrészt:

-Egyetemre értelmesebb emberek mennek már, nem hiszem, hogy le fognak nézni azért, mert a vallásodra alapozva nem iszol alkoholt.

-Jól lehet szórakozni úgy is, hogy te nem iszol ( főleg ha mindenki más igen :D )


Egyébként én sem mentem gólyatáborba, egyrészt azért, mert dolgoztam a tábor ideje alatt, másrészt, én is alkoholmentes életmódot élek... alapvetően nem baj, max kimaradsz egy jó buliból, meg annyi előnye lenne, ha mennél, hogy ott könnyen megismerkedhetsz a leendő hallgatótársaiddal, és így könnyebb lesz a barátok szerzése, mint annak, aki nem megy el.

2015. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

én is oda megyek :D

a gólyatáborról meg még nem döntöttem, mert egyrészt nem vagyok az a bulizós típus, alkoholt se nagyon iszok és hall az ember történeteket ezekről a táborokról

másrészt viszont jó lehetőség megismerni a többieket és sokaktól hallottam, hogy megéri elmenni és semmiképp se hagyjam ki (még akkor se, ha én józan maradok)

2015. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

„normális, nem a szélsőséges terrorista típus!!” Most megnevettettél :D


Amúgy nem gond ha kihagyod. De az egyetem alatt sok buli lesz ahol ugyan úgy nemet kell majd mondanod a piára. valahogy meg kell tanulnod kezelni a helyzetet.

2015. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
vagy nem jár el majd bulizni nem kötelező..
2015. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne menj, ha nincs kedved....Nekem sem volt, és nem éreztem magam olyan jól. Azért mentem hogy barátokat szerezzek, de azt lehet később is :)
2015. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam tavaly és nehezebb volt barátokat szerezni ez tény de év végére azért lett egy pár még úgyis, hogy nem vagyok bulizós fajta meg nem ezért mentem egyetemre.
2015. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

én se megyek gólyatáborba.

konkrétan a pia miatt nem kéne kihagyni, én akkor nem mennék a helyedben, ha nem is szeretnék bulizni vagy nem lennék társasági lény.

ha erőltetik a piát feladatoknál, akkor megmondhatod, hogy vagy olyan gyógyszert szedsz amire nem lehet inni, vagy őszintén a vallásodra hivatkozol. de ha alapból bulizós vagy akkor ne hagyd ki

2015. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!