Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít rohadtul...

Csak engem idegesít rohadtul ez az "te egyetemista" szöveg?

Figyelt kérdés
Legtöbbször olyanok sorolják akiknek esélyük nincs még csak bejutni se.
2015. júl. 8. 13:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen szöveg? Nem értem...
2015. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

veszekedésnél...

Vagy vitánál általában mindig ezzel támadnak a kisebbségi komplexusos emberek.

2015. júl. 8. 15:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a melegtől, vagy csak szimplán hülye vagyok, de még mindig nem értem...
2015. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Le lett oltva egy idióta ember, és betol ilyen oltást válaszul, hogy nem tehetsz meg mindent "te egyetemista" :D
2015. júl. 8. 15:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is tapasztaltam és pont egy ilyen embertől. :D

Rám írt úgy, hogy küldött egy linket amiben Juncker megpaskolta Orbán arcát.

Mondom oké- oké, hogy Orbán egy g*ci, de az még szomorúbb, hogy ő az eu egyik főembere.

Ő meg elkezdett oltogatni, hogy attól, hogy még egyetemre járok ne oktassam ki, mert őt nem érdekli az eu meg a működése és direkt beleviszem ilyen vitákba, hogy ő legyen a sügér...

Mindig, hogyha valamire próbálok reálisan reagálni és nem csak egy "XD-t", akkor ez van vele.

Rázendít arra, hogy mennyi hülye egyetemista van meg, hogy majd megnézi, hogy mit kezdek a diplomámmal, mert hallja, hogy az összes diplomás munkanélküli. :D

Tanár diplomám lesz, szóval lesz munkahelyem, igaz nem a legjobban fizető, de a családi hátterem ezt kompenzálja majd.

2015. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az olyan emberek, akik közelében sem voltak felsőoktatásnak, előszeretettel vágják a fejedhez, hogy a diploma úgy se ér semmit, mindegy milyen :D
2015. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja, tehát (szerinte) játszod az eszed, mert egyetemre jársz! :D Így már értem.


Erre csak az a válasz, hogy ő miért nem jár(t) egyetemre? Szabad ország, bárki mehet egyetemre, aki akar (sőt, még van olyan is, aki a börtönben végzi el az egyetemet). Ja, hogy hülye hozzá? Akkor meg mit magyaráz? Az élet meg nem csak odáig terjed, hogy jó vagyok kőművessegédnek... és az a baj, hogy manapság is túlmisztifikált az egyetem, hogy oda csak a legjobbak jutnak be meg hasonlók (persze, van olyan szak, ahol 460-at kell elérni az 500-ból, de nem ez az általános); egy 3-as érettségivel már jól fizető diplomát meg lehet szerezi.

2015. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen.. XD

Na mindegy, akkor nem csak szerintem nevetséges az ilyen.

2015. júl. 8. 21:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Érdekes én soha nem kerültem bele ilyen beszélgetésbe, de lehet, hogy azért, mert nem csináltam úgy egyetemistaként, mintha én sz.rtam volna a spanyolviaszt. Egyébként az egyetemistázásnak van alapja, ugyanis így utólag belegondolva az egyetemisták jelentős része valóban ingyenélő, egoista, bunkó tróger és minimum a harmaduk büfészakra jár.
2015. júl. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít. Sok egyetemista bunkó, tény, de utálom az általánosítást. Emlékszem, hogy Orbán Ráhel szakdolgozata körül alakult ki egy kisebb vita, egyetemisták és diplomások írták, hogy nem éppen minőségi a kishölgy szakdolgozata. Én is írtam, hogy hagy némi kívánnivalót maga után az írás, mondom ezt úgy, hogy számtalan tudományos szöveget írtam, publikáltam stb., a szakdolgozatom is jeles. A válasz az volt, hogy csak irígykedünk, hogy mi ilyet nem tudunk írni. Négyszemközt egy szaktársammal megállapítottuk, hogy nézőpont kérdése és mindenki magából indul ki: "Józsi", aki szobafestő-mázoló és a szókincse kimerül az alapszókincsben + néhány válogatott "szépségben", biztosan irígykedik, hogy nem tud ilyet írni és / vagy nagyra becsüli Orbán Ráhelt.
2015. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!