Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ovodaban miert nem tanitnak...

Macska101 kérdése:

Ovodaban miert nem tanitnak (kombinatorikat)?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 16:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Most viccelsz?
2015. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Amiért nem akar minden nő megcsókolni engem :P


Waldorf Oviban lehet tanítanak azt nem ismerem.

Bár még kicsik hozzá szerintem.

2015. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Komolyan kerdeztem....
2015. júl. 8. 16:38
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, bölcsődében pedig deriválhatnának az úgyis könnyű téma.
2015. júl. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Jogos a kérdés. Szerintem inkább a szerves kémia oktatására kellene nagyobb hangsúlyt fektetni. De ahogy az előttem szóló is írta a deriválás megtanításának sem lenne hátránya.
2015. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ha a gyerekek nem szinvakok , es tudnak 12-ig szamolni akkor ez a feladat ovodas ?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..

2015. júl. 8. 16:55
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Egyébként másik oldalról kellene megközelíteni a kérdést; ha gimnáziumban nem tudják sokan megoldani az ilyen (könnyű) feladatot, akkor vajon az óvodások mennyire tudnák megoldani?


Persze, lehet arra alapozni, hogy ha ismerik a betűket, akkor az ABCD betűket össze-vissza rakosgatva kitalálhatják, hogy mennyi lehetőség van, de ha mondjuk csak 11-et találnak meg, akkor hogyan mondhatják, hogy csak 11 van? Sőt, ha megvan mind a 12, akkor hogyan látják be, hogy tényleg nincs több?


(A matematika nem véletlenül olyan, amilyen.)


De magát a kérdést is érdemes megnézni... A kérdező a b) feladatot meg tudta oldani (gondolom, mivel nem írta ki direkt), de odáig már nem jutott az értelem, hogy a c) feladatnak ebben a kontextusban (ahogy leírta) semmi értelme.


Szóval nem csak a matematikai problémák megoldásával van probléma...

2015. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Jó ötlet, úgyis túl sokan szeretek a matekot, ideje lenne néhány emberrel megutáltatni.
2015. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Egyebkent A B C D az 4 (megszamoltam a bal kezemen)
2015. júl. 8. 17:28
 10/21 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is annyi :D


De ezzel mit akartál mondani?

2015. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!