Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell tennem hogy gyógytorn...

Mit kell tennem hogy gyógytornász legyek?

Figyelt kérdés

Tudom nem tudtam jól megfogalmazni a kérdést de azért inkább itt jobban kifejtem. Én arra gondolok hogy milyen tantárgyakból kell nagyon jónak lenni, mit "csinál" egy gyógytornász (jó ezt nagyjából tudom de azért kíváncsi vagyok). Igaz még csak 13 éves vagyok de nagyon érdekel mert gyógytornász akarok lenni. És ha lehet írj le mindent amit tudsz róla.

Előre is köszönöm.

UI: Győrben a Széchenyi István egyetemen lehet annak tanulni??



2015. júl. 8. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Most nem indul Győrben, de mire odakerülsz, bármi megváltozhat. A felvételihez kettőt kell választani: biológia v. fizika v. informatika v. kémia v. magyar nyelv és irodalom v. szakmai előkészítő tárgy közül. Most Miskolcon, Pécsen, Budapesten és Szegeden indul ilyen 4 éves szak.
2015. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2015. júl. 9. 12:07
 3/3 anonim válasza:
És Zalaegerszegen is!!!
2015. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!