Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen táskátok, és tolltartot...

Milyen táskátok, és tolltartotok volt\lesz 7. osztályban?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen táskám és tolltartom legyen. Valami converse oldaltáskára gondoltam. Tolltartoból pedig valami nagyon egyszerűre. Nincs nagyon öttletem.

12\L



2015. júl. 9. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
táskámra már nem emlékszem, de nekem felső tagozattól fogva sosem volt tolltartóm, mindig csak 1-2 tollat cipeltem magammal táskámba
2015. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Háti táskám volt, ilyen korban általánosban még nem ciki, sőt hasznos is. A lányoknak is az volt akkoriban. Tolltartóm nem volt, mindig belebas.tam (már elnézést a kifejezésért) :D a táskámba aztán óra eleje azzal ment el, hogy keresgéltem benne. :D 22/f. De ha majd középsuliba mész 10 fele cseréld le a háti táskát férfi szemmel nem túl nőies. :D De az sem lenne baj ha már az új suliban egy nőiesebb táskával kezdenél. :D 22/f. :D
2015. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen:

[link]

azután meg ehez hasonló:

[link]

2015. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hátizsákom volt. Sima, noname hátizsák. Azt hiszem... mondjuk nekem mindig, végig, érettségiig. (mondjuk még most is gyakran azt használok munkába járáshoz)

A tolltartóm pedig egy szimpla fém tolltartó volt. Még most is megvan valahol, pedig már... jajj, anyám! le sem írom, hány éve kezdtem a 7-et.

2015. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem hátizsákom volt mindig is, az sokkal praktikusabb és kényelmesebb mikor cipekedni kell

ha meg olyan nap van mikor csak egy füzet kell vagy csak a városba mászkáltam, jöhetett a válltáska

tolltartóból meg az ilyen szokásos bedobálós volt

2015. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. júl. 10. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!