Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki volt mostanában KRESZ-vizsg...

Ki volt mostanában KRESZ-vizsgázni (B kategória)?

Figyelt kérdés
Miből készültetek fel (akinek elsőre meglett)? A szakoe.hu a legjobb? A könyvet már végig olvastam, a szakoe is megy + egyéb oldalak, de nem tudom, hogy mennyiben tükrözki valósan az igazi vizsgát... Fontos lenne, hogy elsőre átmenjek, a tanulással nincsenek problémáim, csak nem vagyok benne biztos, hogy melyik a legjobb felkészülési mód, ami tuti lefedi az igazi vizsga anyagát. Köszönöm a segítséget! :)

2015. júl. 13. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Én e-learninges tanfolyammal készültem, nem tantermi képzéssel. Benne van az összes lehetséges kérdés is, de ugyanazok vannak a szakoe oldalán is, ha az megy legalább 90-95%-ra mindig, akkor már nem lesz gondod élesben se.

Én végigcsináltam a tananyagot meg néhány szakoe tesztet is, elsőre meglett hibátlanul. :)

A kérdések amúgy ugyanazok a vizsgán, csak más a felület, kicsit zavaró, de úgyse az a lényeg.

2015. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Én tantermes képzésen voltam, de azt nem éreztem túl hasznosnak... A szakoe-s kb. mindig 90% felett szokott sikerülni, úgyhogy már reménykedek, hogy meglesz + még van időm gyakorolni, mert 1 hét múlva megyek. :)
2015. júl. 13. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem lesz gond, ne aggódj. :)

Sok sikert!

2015. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én ma voltam elsőre és sikerült. :) ugyanazok a kérdések vannak mint szakoe.hu-n, nem lesz nehéz :)
2015. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Huh, gratulálok! :) Az tök jó, mert azok mennek.
2015. júl. 14. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Hali!


Én is szakoen gyakoroltam, és elsőre sikerült 73 ponttal (gyakorláskor mindig olyan 66-68 pontos volt átlagban). 8-án voltam, de még most is alig fogom fel volt minimum 8-10 kérdés, amivel nem találkoztam, pedig vagy 100-szor megcsináltam.

Ezzel nem nagyképűsködni akarok, de ezzel csak azt akarom hangsúlyozni, hogy a szerencsén is múlik!


Sok sikert!

2015. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!