Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudom nyár van és azt is...

Tudom nyár van és azt is tudom valaki szerint hülyeség most még ezzel foglakoznom. De 7. ben szabad/lehet/hülyeség eljárni nyílt napra majd?

Figyelt kérdés
Szeptemberben leszek 7.es és BORZASZTÓ fontosak nekem ezek a dolgok. Azt szeretném kérdezni, hogy 7.ben még nem szokás eljárni csak úgy kiváncsiságból, csak 8.ban? A válaszokat előre köszönöm:)

2015. júl. 13. 16:46
 1/4 anonim válasza:
Ezt mi csak 8adikban csináltuk ráérsz majd akkor akkor, elnondanak majd mindent a tanárok még kicsit korán van ehhez meg 7edikeseket azt hiszem nem nagyon fogadnak
2015. júl. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogadni fogadnak, de általában csak a nagyon nyomulós szülők azok, akik elviszik a hetedikes gyerekeiket nyílt napra. Érdemes csekkolni, de ráérsz még :)
2015. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges. Egy évvel később ugyanazt fogod látni, amit most megnézhetnél, csak a tanárok nem gondolnának lógósnak, a többiek meg strébernek.

A nyílt napok amúgy sem érnek semmit, akkora képmutatás, ami olyankor ott megy, hogy arra szavak nincsenek. Ha szeretnéd eldönteni, melyik iskolákat jelöld meg, inkább ismerkedj össze néhány oda járó diákkal, többet tudnak mesélni a VALÓS iskolai életről.

2015. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek :)
2015. júl. 17. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!