Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tavaly az ELTE BTK anglisztika...

Tavaly az ELTE BTK anglisztika szakán 397 pont volt a ponthatár. Idén elég lehet 408 pont?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg mennyi a központi ponthatàr ( ha van ezen a szakon. A szak kapacitàsàt és azt h hànyan jelölték meg az adott egyetemen. Felvi.hu segít :)
2015. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Végigböngésztem már az adatokat, én sajnos semmilyen összefüggést sem találtam.
2015. júl. 13. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mindjàrt megnézem :)
2015. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

(Nem az első vagyok)

Tavaly az ELTE anglisztikát 926-an jelölték meg összesen, abból első helyen 328-an. 227 embert vettek fel 397-es ponthatárral.

Idén többen, 983-an jelölték meg, ebből 413-an első helyen. A tavalyihoz képest idén lecsökkentették a felvehető hallgatók számát max. 120-ra.

Mindezeket megtalálod a felvi.hu-n.


Nehéz megmondani, hogy elég lesz-e 408 pont. A statisztika alapján maradt 101 ember, aki tavaly 1. helyen szeretett volna itt tanulni, de nem vették fel, ebből sokan újra próbálkozhatnak idén is, plusz jön az idei áradat is a frissen érettségizőkből. Én 410-420 közé tippelném a ponthatárt.

2015. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. júl. 14. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!