Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az elte anglisztik...

Szerintetek az elte anglisztika szakon idén mi lesz a ponthatár (tavaly 398 volt)? Milyen kiadványban jelennek meg a ponthatárok (vagy ilyen csak az eredményhirdetés után lesz elérhető)? És egyáltalán hány hely lesz ezen a szakon?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már egyetemre akarsz menni, legyél egy kicsit önálló. A pontok július 22-én jelennek meg, az újságokban is meg szokták jelentetni. felvi.hu-n megtalálod, hány hely van, csak keress rá a szakodra.
2010. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Azt tudtam, hogy július 22-én lesz az eredményhirdetés, a kérdésem arra vonatkozott, hogy ez a dátum előtt jelenik meg valamilyen statisztika a ponthatárokra vonatkozóan? Továbbá már azt is megnéztem (még a kérdésem megírása előtt), hogy az általam választott szakon 100-tól 280-ig vesznek fel hallgatókat, én egy ennél pontosabb számra lettem volna kíváncsi.
2010. jún. 26. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezeknél pontosabbat sajna csak akkor, ha megjelenik a ponthatár, és meglesz, hogy kiket vettek fel.
2010. jún. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!