Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csinált már olyant valaki...

Csinált már olyant valaki valamikor, hogy jelentkezett egyetemre, felvették, aztán mégse iratkozott be?

Figyelt kérdés

Mert mondjuk elment a kedve az egyetemtől időközben vagy valami.

Csak kíváncsiságból kérdezem, mert én szívem szerint nem mennék még ha fel is vesznek, de az anyám ebbe beleszólna és nem engedné hogy ne menjek.


2015. júl. 14. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Biztosan vannak ilyenek. Amúgy beiratkozhatsz passzív félévre is, és akkor van fél éved gondolkozni, hogy mit akarsz. Két passzív féléved is lehet egymás után, így akár egy év haladékkal is kezdhetsz. Szerintem jobb ötlet, mint be sem iratkozni, mert ha meggondolod magad, nem kell újra felvételizned. Márpedig ha komolyan szembesülsz a diploma nélküliek munkaerőpiaci helyzetével, akkor lehet, hogy átgondolod a döntésed.
2015. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én tavaly orvosira jelentkeztem, de anyáék nyaggatása miatt jelöltem egy biztosat is, ápolót. Orvosira nem, de az ápolóra elég lett a pontom., felvettek, megkaptam minden levelet stb, de aztán nem iratkoztam be. Nem lett belőle semmi. Inkább kihagytam egy évet és most szeptemberben minden bizonnyal az orvosin kezdek :)
2015. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
52%

#1


"Márpedig ha komolyan szembesülsz a diploma nélküliek munkaerőpiaci helyzetével, akkor lehet, hogy átgondolod a döntésed"


Nem mintha a diplomások olyan jó helyzetben lennének ebben az országban.Ugye amikor visszautasítják őket túlképzettség miatt stb aztán a végén utcaseprőként kötnek ki valahol...Legalábbis Kelet-Magyarországon ez a helyzet,Pesten vagy Nyugat-Magyarországon lehet más a helyzet

2015. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, tavaly felvettek volna, de végül külföldi egyetem mellett tettem le a voksom.


Egyébként mi a kérdés? Elvileg felnőtt vagy, te döntöd el hogy mit kezdesz az életeddel. Aztán leülsz anyukáddal és szépen közlöd vele hogy te így határoztál.

2015. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, van akinek vlmi közbejön
2015. júl. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!