Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki idén jelentkezett duális...

Aki idén jelentkezett duális képzésre, tőle kérdezem, hogy milyenek voltak a felvételi elbeszélgetések?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudnátok a tapasztalataitokról mesélni, és azt is hogy milyen irányba mentek tovább? Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2015. júl. 12. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ha meg nem keso..

En gepeszmernok dualis kepzesre jelentkeztem, ki is valasztottak. Az elbeszelgetes kb masfel oras volt, igazabol szakmai erdeklodesre voltak kivancsiak, illetve miert eppen oda jelentkeztem, stb. Meseltek a cegrol, lehetseges teendokrol, idobeosztasrol stb.

2015. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gratulálok hozzá! Amúgy nem késő, mert jövőrr felvételizek, vsak kiváncsi voltam a tapasztalatokra!
2015. júl. 26. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!