Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pont Ott Partira sokan járnak...

Pont Ott Partira sokan járnak egyedül?

Figyelt kérdés
Csak egyedül tudnék elmenni, de nagyon nehezen barátkozok, nyílok meg mások előtt, és nem akarok csak ott állni, mint .... a lagziban, viszont jó lenne elmenni, mivel gólyatáborba nem fogok tudni menni, hátha itt találkoznék néhány leendő csoporttársammal.
2015. júl. 20. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hova mész? Ha egyezik a hely velünk jöhetsz nyugodtan. PM-ben írjad, ha nem szeretnéd h mindenki lássa
2015. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát szerintem el lehet menni. én anno voltam egyszer egyedül bulizni és sikerült ismerkedni. de ha visszahúzódó vagy akkor lehet 1-2 feles után bátrabb lennél. melyik városban , hova mennél?
2015. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!