Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előreláthatólag sokan fogjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előreláthatólag sokan fogjátok egyedül tölteni a karácsonyt?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor miért nem tesztek ellene?
2014. dec. 11. 20:10
 1/8 Katolikus plébános ***** válasza:
Valószínüleg sajnos én igen,majd akkor válaszolgatok itt,hogy ne unatkozzak.
2014. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyedül? Van 2 kutyám..:D
2014. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert egyedül akarom tölteni.
2014. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok mindent tudok csinálni :/


Idén már próbálkoztam egy lánnyal nyáron, nem igazán jött össze. És kicsit így most úgy érzem magam, mint aki nem kész egy "új" kapcsolatra, miközben az nem is volt egy kapcsolat.


De ugyanakkor jó is lenne valaki mellém, csak na.. :D érted gondolom.

2014. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Most szerinted mégis mit kéne tennem????

Egészségesen táplálkozni és sportolni?!!?!?!!?!

2014. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert egyedül is jól érzem magam és nincs senkire se szükségem ahhoz, hogy jó hangulatban teljen majd a karácsony. :)
2014. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szenteste a kisfiammal leszek, de karácsonykor viszi el az apja 2 napra és miután ez idáig nem lett olyan párom, akivel együtt tölthetem a karácsonyt, ezért mást nem tudok tenni ez ellen.
2014. dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát valószínűleg én is egyedül tölteném a karácsonyt, de szerencsére van egy jó kocsma ami mindig nyitva van és tele van ivó cimborákkal, szóval nem leszek olyan egyedül! És te kedves kérdező?
2014. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!