Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék főiskolán átkerülni...

Szeretnék főiskolán átkerülni állimilag támogatottra. A Neptunabn az Átsorolási kérelemben az összesített kreditmennyiséghez azt írja: "Nincs adat". Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Már leadtam egyszer az Átsorolási kérelmet, de leadhatom újra, ha kell. A kérelemben az adataim szerepelnek, köztük ezek:


"A Hallgató által az utolsó két bejelentkezett félévben szerzett kreditmennyiség: Nincs adat

A hallgató összesített, korrigált kreditindexe: 5,9"


Mit csináljak azzal, hogy az utolsó két félévben szerzett kreditmennyiségről nincs adat. Én a létező összes vizsgáról kaptam eredményt, a tanáraim elkönyveltek mindent, mi ez? Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de nem igazán értek ezekhez a Neptunban.

És még egy kérdés: mit jelent az 5,9? Ez milyen szám? Jó vagy rossz?



2015. júl. 21. 18:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és ha az első évem során teljesített összes 24 tárgyból 3 négyesem van a többi ötös, az jó vagy, mindenki kitűnő, aki ilyennel próbálkozik?
2015. júl. 21. 18:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom még nincs lezárva a félév, még lehet módosításokat, jegybeírásokat eszközölni. Addig mondhatni "bizonytalan" a teljesített kreditmennyiséged, akkor is, ha minden tárgyból be van már jegyezve az eredményed.
2015. júl. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!