Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kötelező részt venni egy...

Kötelező részt venni egy középiskolai ballagáson?

Figyelt kérdés
szeptembertől 12.-es leszek és nem tudom hogy érdemes-e a ballagáson részt venni

2015. júl. 21. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

még az utolsó éved se kezdődött el de már ilyeneken gondolkodsz.

hidd el az érettségi miatt jobban fogsz aggódni

2015. júl. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs igazam? szerintem nincs értelme a ballagásnak és soha se volt szerintem
2015. júl. 21. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a ballagásnak megvan a maga hangulata. Ez az igazi ballagás, nem az általános iskolai vagy mostmár óvodai, bölcsödei...

Biztos nem kötelező, de nem hallottam még olyanról, hogy valaki - betegség vagy nyomós ok kivételével - ne vett volna rajta részt. Mégiscsak 4 év (vagy 5,6,8) lezárása.

Szerinted miért nincs értelme?

17/L (szintén leendő végzős)

2015. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mert felesleges rongyrázás.más országokban nem kerítenek ekkora felhajtást hogy valaki elballag
2015. júl. 21. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Honnan veszed? A környező orszàgokban is mind van ballagás, Amerikában is, ráadásul ott sokkal nagyobb felhajtás.

Szerintem nem rongyrázás, hogy megadják a módját az iskola befejezésének..

2015. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nincs értelme, de és akkor mi van? egyszer elmész aztán letudod, ennyi!

én ezt azért mondom, mert én egy nagy gimnáziumba végeztem, az egész "ünnepség" tök személytelen volt, unalmas, de annyira, hogy még az anyám se bőgött, pedig az aztán tényleg nagy szó. ráadásul a magassarkú is törte a lábam, de és akkor mi van? a bankettet leszámítva ez az utolsó alkalom, h együtt az osztály...

nem értem minek kell ez miatt parázni 1 évvel korábban, majd ráérsz akkor, amikor erre kerül a sor.

2015. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na a bankett meg a másik ilyen dolog amit értelmetlennek tartok
2015. júl. 21. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!