Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mennyit illik adni vagy venni...

Mennyit illik adni vagy venni ajándékba egy középiskolai ballagáson? /lányról van szó/

Figyelt kérdés
A testvérem unokája ballag a hétvégén és nem tudom,hogy mennyit illik tenni a borítékba vagy esetleg ajándékot venni? Milyen értékben? Egy nagyon szolid, de kitünő tanuló lányról van szó.Eddig minden ballagásán ott voltam.

2012. ápr. 30. 20:56
 1/5 anonim válasza:
neked ballagott már gyereked? Ők mennyit adtak neki? Annyit várnak viszont. Ha semmibe nem tudsz kapaszkodni, akkor én olyan 10-20 ezer ft-ra gondoltam, de a tizes mellé kell virág, vagy torta.
2012. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5-10 ezer, de ez a max. Én 3 ezerért veszek ajándékot.
2012. máj. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
5000 Ft-ra gondoltam+virágcsokor kabalaplüssel.Ez mennyire jó ilyen rokoni kapcsolatnál.Eddig minden évben elmentünk a rokonsághoz, minden ballagónak egyformán adtunk, boríték+virágcsokor! Hát elég nagy a család, de a tiszteletet mindenhol megszoktuk adni!
2012. máj. 3. 22:51
 4/5 anonim válasza:
Úgy 300 száz ezer és talán egy rolls-royce
2012. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Legutolsó válaszolónak írom,hogy mielőtt válaszol valakinek,nyomja a fejét egy vödör jeges vizbe és amikor visszajött az esze csak akkor válaszoljon. Ekkora marhaságot még egy budipapír sem bír el, inkább húzd le magad a WC-n.
2012. máj. 5. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!