Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemrég tettem szakmai vizsgát...

Nemrég tettem szakmai vizsgát és az írásbelim majdnem maxpontos lett, szóbelin meg teljesen leblokkoltam, és semmi nem jutott eszembe. Folytatás lent?

Figyelt kérdés
Szóval leblokkoltam. A vizsgáztatótól meg vagy ötször megkaptam, hogy hogy sikerült ilyen jól az írásbelim, ha szóban nem tudok semmit. Rendszeresen ez van, és nem tudom mit tehetnék, mert közben tudom az anyagot, csak ha szóban, beszélgetés formájában kell előadni, mindig beijedek, az agyam meg mintha kikapcsolna. Valakinek van valami tippje/tanácsa erre? Hogy győzhetném le a szóbelitől való félelmem?
2015. júl. 23. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezdeld sima beszélgetésnek, enél roszabban ugysem teljesithetsz, akkor meg miveszteni valód van ?:)
2015. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!