Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezeket a pontokat amiről szó...

Ezeket a pontokat amiről szó van ma az oldalon, egyébként honnan lehet gyűjteni?

Figyelt kérdés
10.es vagyok, nem tervezek majd továbbtanulni, semmit nem tudok róla. Csak most érdekel. Milyen pontok ezek? Ezeket is a középsulis tanárok adják?
2015. júl. 23. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Aha ők adják meg ha elmondod hibátlanul a 12 pontot az is pluszponttal jár és ha focimeccsen nyertek akkor a csapat minden tagja plusz 3 pontot kap a duplázás pedig az ha abu dhabiban megnyered a Forma 1-es futamot de ha akarod akkor a pöttyös labdád pontjait is beszámítják és ha pontozással nyersz egy boxmeccset akkor az ezért pontoknak harmadolják a nyolcadát és az is beleszámít.
2015. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Jaj.

Az érettségi eredmenyeidbol, a 11. es 12. év végi jegyeidbol es ha van nyelvvizsgad vagy valamilyen versenyeredmeny, valamint ha hatranyos helyzetu vagy vagy beteg, akkor jar plusz. De a felvi.hu-t nézd meg és megerted. Remelem:D

2015. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Komolyan utolsó??? Azt még megértem hogy suli eredmények meg nyelvvizsga, de ha beteg vagyok kapok pontot???? Hát akkor miért nem csinálja mindenki hogy aznap mikor számolják neki mondjuk meghajtja magát? Vagy mondja hogy lázas vagy mit tudom én. Hát úgy lehetne csalni.
2015. júl. 23. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Tartósan beteg emberekre értik.Bár te biztos kapnál,mert agybetegnek tűnsz.
2015. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hagyjál már, azért mert ehhez nem értek? Én mással akarok foglalkozni nem iylesmivel. Nsek kéne csak menni.
2015. júl. 23. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ez tuti kamu, épeszű 16 éves nem gondolja, hogy aki lázas, kap pontot.
2015. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Írtam, hogy olvasd el a felvit, bocs hogy nem rágtam a szádba mindent. Meg ha nem akarsz tovabbtanulni, akkor ne is foglalkozz vele. Bár, ezzel a felfogással ne is menj!

#2

2015. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az a baj hogy nem értesz hozzá, hanem hogy arra se vagy képes hogy utánanézz MAGADTÓL. Színvonalasabb oldalakon, fórumokon ilyen kérdésért(értsd: amire a válasz fent van a zinterneten részletesen) olyat kapnál hogy egy hétig sírnál a sarokban.
2015. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!