Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz/rossz ötlet...

Szerintetek gáz/rossz ötlet halasztani?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mivel októberben meg novemberben megyek érettségire, ezért a szeptemberi főiskolai kezdésrol ügye lemaradok. Viszont ha megvan az októberi (mert ha belepusztulok is osszekaparok minimum egy 4est xd) es lerakok 2 nyelvvizsgát es 1-2evvel kesobb mennék fősulira (addig melózok) az ugy Szerintetek mennyire jó ötlet?

2015. júl. 23. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Semennyire. Az egyetemen egy hónapban kell annyit tanulnod, mint amennyi az érettségihez kell, ráadásul azt már elméletileg 12 évig tanultad (gyakorlatilag aludtál vagy FB-ztél órán). Még van másfél hónapod a nyárból, állj neki most tanulni. A nyelvvizsga már jobb indok, de én még a miatt sem látom szükségesnek a több éves halasztást.
2015. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Én egy évet halasztottam, bár nem ilyen okokból, de mentem OKJ-s képzésre és mivel az laza volt, így mellette megcsináltam egy nyelvvizsgát, régen átkoztam magam az egy év kihagyás miatt de jelentem hogy nem veszít vele az ember semmit! Több ismerősöm is újra érettségizett, abban az évben pedig dolgoztak és most mindenki oda jut/jutott ahova szeretett volna szóval megérte nekik :)
2015. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :))!
2015. júl. 24. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!