Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz ötlet lenne...

Szerintetek rossz ötlet lenne a sulit 1-2 évre hagyni?

Figyelt kérdés
18 vagyok, most érettségizek, ha érettségi után találnék valami munkát, akkor 1-2 évig nem járnék suliba. Ez rossz ötlet lenne? Ha 23 éves korig kezdek el szakot tanulni, akkor ingyenes.
2010. jún. 8. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rossz :)
2010. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon rossz!!! Nagyon ki fogsz esni akkor a tanulásból és nem lesz erőd újra kezdeni.


18/L

2010. jún. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csináltam, mint te, külföldre mentem egy évre dolgozni, mert egy nagyon jó állást kaptam, hazajöttem és beiratkoztam egyetemre, első évet végigszenvedtem, totál kiestem az egészből. Szerintem előbb tanulj, legyen szakmád vagy valami és utána.
2010. jún. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

inkább tanulj, akkor több papírral jobb állásokra lesz esélyed!!

18 évesen még élettapasztalatod sincs egy jó melót kifogni, na meg papírod se lehet rengeteg.. tanulj, tanulj nyelveket és akkor sokkal jobb melókat tudsz majd kipecázni..

2010. jún. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!