Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha a felvi.hu-n...

Mi van akkor ha a felvi.hu-n mégis rosszul állapították meg a pontjaimat az adott szakra?

Figyelt kérdés
És engem mégsem illetett volna meg az, hogy felvegyenek az első helyre, de mondjuk a harmadik helyre igen?! Ha ez kiderül , mit tudok tenni? Feljelentsem őket ?

2015. júl. 24. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát ha jól tudom 20.ig lehetett fellebbezni.

de szerintem ha már első helyre írtad be, akkor nyilván akarsz oda menni. én nem szólnék. nem hiszem hogy téged vennének elő, amikor te feltöltötted az adataidat, nem tehetsz róla, hogy elrontották a központban.szóval én csöndbe maradnék. ha kiderülne amit nem hiszek, mert nem fognak átnézni 10ezrek adatait újra. de akkor meg adnám a mit sem tudót..nem a te hibád, nem vehetnek elő, nem hamísítottál iratot vagy ilyesmi, ők rontották el.

ha mégis a harmadik helyre mennél akkor viszont szólj nekik vagy egyenesen az egyetemnek

2015. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne jelentsd fel őket, hanem írj nekik, hogy rossz volt a pontszámítás.
2015. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de én örülök neki,hogy felvettek az első helyre csak annak nem, hogy elvileg nem tudom , hogy felvettek volna

nem fogok szólni , jó az első hely itt csak az a kérdés, hogy kiderülhet-e

2015. júl. 24. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem, utólag már kétlem, hogy átböngészik ,hogy na jól számoltuk -e mindenkinek..
2015. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

hallgass örökre erről

felvi kalkulátorban akkor más jön ki?

2015. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
felvi kalkulátorban ugyanez jön ki
2015. júl. 24. 10:37
 7/7 A kérdező kommentje:
már csak attól félek, ha az egyetem kiértesít azoknak lehet fel fog tűnni nem, hogy nem is járt volna az adott szakra többletpont?!
2015. júl. 24. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!