Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy még nem...

Az normális, hogy még nem kaptam e-mailt az egytemtől?

Figyelt kérdés

A ponthatárnál 58 ponttal többet értem el, sms-t is kaptam, és e-felvin is azt írja, hogy felvettek, viszont e-mailt még nem kaptam.

Ha minden igaz, akkor mától (10 órától) lehet már intézni a kollégiumi jelentkezést, a szociális ösztöndíj kérvényezését, illetve az ingyenes tömegközlekedés igénylését (Szeged).



2015. júl. 24. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
igen, aug 5ig küldik ki (illetve felvi.hu-n lehet majd letölteni) a hivatalos iratokat
2015. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Aug 5-ig? :O

[link]


Itt azt írja, hogy augusztus 7-ig le kell mindent rendezni... Király..

Azért köszönöm a választ! Ment a zöld kéz.

2015. júl. 24. 17:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos ez sokat szokott késni. Én tavaly augusztus közepére kaptam meg a levelem. :)

2015. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Uhh és akkor mi lett? Koliba sem jelentkezhettél?:/
2015. júl. 24. 17:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Albérletes vagyok, úgyhogy ez engem nem nagyon érintett! Bár a többiek is ekkorra kapták meg kb, és szinte mindenki kapott helyet a koliban :)
2015. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Oktatási Hivatal minden jelentkezőnek legkésőbb 2015. augusztus 5-ig az e-felvételi rendszerében besorolási döntést küld, mely tartalmazza az összes jelentkezési helyét és külön-külön a besorolás eredményét. A besorolási határozat megküldéséről e-mailben is értesítést fog kapni.
2015. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kicsit zavarosan fogalmaztam. Nem a besorolási döntésre várok, hanem pl etr-kódra meg ilyenek. De azért köszönöm!

2015. júl. 24. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennyire aggódni, még alighogy felvették az embereket. Pihengess még ameddig tudsz, aztán majd augusztustól ráérsz beszerezni az iratokat és azonosítókat (addigra valszeg meg is küldik).
2015. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2015. júl. 24. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!