Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri elmenni olyannak...

Megéri elmenni olyannak gólyatáborba, aki kevésbé bevállalós? (NKE gólyatábor) L

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a kimondottan bulizós, könnyen barátkozós fajta és nem tudom, hogy mire számíthatok.
2015. júl. 25. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok ilyen, de a gimis gólyatáborba elmentem és nem bántam meg. Ott még úgy is jól tudja magát érezni az ember ha esetleg nem sikerül az ismerkedés úgy ahogyan akarod. Másrészt meg könnyebb egy gólyatáborban ismerkedni :)
2015. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ennek a tábornak pont az a lényege, hogy minden ilyen szégyellős marhaságot félreteszel, és egyszer az életben bármit megcsinálsz, aztán semmire nem emlékszel belőle. az élmény tutira megéri, még akkor is, ha nincs kedved hullarészegnek lenni, és meztelenül táncikálni. :D
2015. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én is NKE-s leszek és elmegyek a gólyatáborba:) Szerintem ha kevésbé vagy bevállalós, akkor is meghúzhatod a határt, hogy mit csinálsz meg és mit nem, és senki sem fog lenézni, biztosan megtalálod a társaságod. És gólyatáborban valóban könnyebb az ismerkedés.:) Bevallom én is parázok tőle, de legyünk pozitívak!:)
2015. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de sok NKE-s van ezen az oldalon :D
2015. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem azért, mert aug. 6-án már gt, és mindenkit sokkolt a korai dátum, aztán valahonnan informálódni kell :D
2015. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!