Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatábor. Menjek, ne menjek?

Gólyatábor. Menjek, ne menjek?

Figyelt kérdés

Mint gondolom sokakban, bennem is felmerült a kérdés, hogy érdemes lenne-e elmenni.

Egyrészt nem szoktam inni, nem vagyok bulizós és az ember hall rosszakat erről az egészről.

Másrészt viszont mivel úgy tűnik senkit se fogok ismerni az egyetemen, ez egy jó lehetőség lenne ismerősöket gyűjteni. Meg sokan mondják, hogy milyen jó és kár lenne kihagyni.

A bulikon kívül mi van még? Mennyire lehet ott barátkozni? Ha én nem iszom, még érezhetem jól magam vagy valószínűleg egyedül "szenvednék" a részeg emberek közt?

Ha nem megyek, lehet abból bármi hátrányom?


Bármilyen élményt, tapasztalatot, tanácsot szívesen fogadok :)



2015. júl. 15. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Tavaly voltam, de ez az állandóan részeg, hangosan bulizó, aki nem akar velük lenni, annak a fülébe éjjel beleüvöltő népség nem arra való, hogy ismerősöket keress. Majd a csoporttársaid között biztosan találsz.

Ha lány vagy, jobb, ha viszel magaddal tablettát és óvszert, mert nemcsak legenda a leitatás droggal felturbózott itallal.

2015. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam anno, kereket is oldottam onnan hamar. Nem éreztem jól magam közöttük.

A főiskolán pedig már akkor ősszel megtaláltam azokat az embereket, akikkel végig jóban voltam. Azt sem tudom, ők ott voltak-e vagy sem.

2015. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erősen egyetemfüggő. Hova tervezel menni?
2015. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten felsőoktatási intézményfüggő. #1 válaszoló tanácsából kiindulva nálunk (a szakomon) nincs csoportbontás, gyakorlatilag azt se tudjuk ki hány éve lehet ott, nem ugyanazokkal az emberekkel vannak gyakorlataink a félévek során stb. Így nehezebb az ismerkedés.

Én 3 éve voltam gólyatáborban, nagyon jó volt, azonban én inkább bulizósabb voltam, így el tudtam vegyülni. Nem csak ivás volt nonstop, voltak különböző tájékoztatók (szakokról, egyetemen mi hogy megy, stb), lehetett kérdezni felsőbb évesektől. Van olyan ismerősöm, aki a gólyatábor után döbbent rá, hogy inkább nem iratkozik be.

2015. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, jöhetnek még :)

hajlok afelé, hogy ez nem igazán nekem való, de még nem döntöttem véglegesen

mert bár a buli és a szívatások része nem igazán vonzz, de a többi biztos jó lehet

és nem akarok kilógni rögtön, hogy gólyatáborba se megyek

bár gondolom itt azért nem olyan szintű ez a kilógás, mint a középiskolainál (azon voltam)


milyen programok vannak általában?


SZE-GTK

2015. júl. 16. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Mese-mese-meskete.

Milyen nagyszerű az egyetemi élet, mennyi lesz a tandíj, mi van, ha utóvizsgán is elbuksz, zérthelyi, gyakorlatok milyenek, könyvtár használata stb. Nálunk ez volt, aztán bugyuta üvegezés este (vetkőzés, jó nagy röhögés közepette, de a bugyi-alsó szinten leállították), voltak, aki zsugáztak, de éjjel-nappal, mások a laptopot--tabletet nyúzták, este zene és buli. Ha jó idő volt,a Balatonban tanyáztunk. De aztán egyik éjjel többen nagyon berúgtak, beleestek a sátrakba, meg is sérült az egyik lúzer. Ezeket másnap hazaküldték. Más nem volt. Tömeg és buli, ez a lényege, ha nem érdekel, jobb, ha nem is utazol el, unatkozni fogsz.

2015. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is sok mese-mese az egyetemről.

Volt sok ügyességi feladat, esténként ivás és buli.

Könnyű barátkozni, szerintem menj el!


L20

2015. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!