Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sulikezdési vásárláshoz jó...

Sulikezdési vásárláshoz jó bevált cuccokat tudnátok írni?

Figyelt kérdés
A kedves beszólogatóknak: nem kell hülyének nézni toll, ceruza. Komolyan olyanokat írjatok. Olyan cuccokat amiket már évek óta megveszitek mert beváltak .

2015. júl. 26. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

le fognak szólni, én a minőség híve vagyok. Lehet, hogy van 10 forintért füzet, de vakít a lapja neonfényben, olyan papírból készül, amin néha képtelenség írni, pláne tollal... akciósan az Ico süni füzezek sem drágák és jók is. Már van A4 változata, a Student, a spirálja verhetetlen. Tartós, szuper.

Tollból én az eldobható signettát veszem, egy-két minőségi tollam van, a pilotnak van rengeteg típusa.

Ceruza kb mindegy.

Színesből jollyt veszek, komoly gyerekkori trauma volt, hogy nem volt rózsaszín meg lila, csak ebben, de egy osztálytárs dicsekedhetett csak vele (38 vagyok). :)

2015. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az alapkészlethez tartozik a hibajavító, amiből a pritt folyékonyat szoktam venni. :)
2015. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Füzetekből a Pigna füzetek váltak be, mert elég kemény, fehér a lapjuk. Az olcsóbb füzetekre nem tudok rendesen írni, ezért abból aztán tanulni sem.

Tollból a vékonyhegyűeket szeretek, mint ezek:

[link]

Kicsit gyerekes a külsejük, de nagyon szépen lehet velük írni.

Ez pedig a másik kedvencem:

[link]

Szoktam venni hibajavító tollat, illetve 2-3 stabilo tűfilcet. Ceruzából olcsót veszek, mert nem használom sokat és egy olcsó radírt.

Még mire vagy kíváncsi?:)

18/L

2015. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tollból a signetta, illetve az a nagyon gagyi kék kupakosat. Nem tudom miért, de én szeretek vele írni :D Füzetből nagyon nem szoktam válogatni, de leckefüzetet minden éven veszek, sokkal áttekinthetőbb, hogy mit kell tanulni, és tuti nem fogom elfelejteni, ráadásul már nap közben tudok tervezni, hogy mennyit kell tanulnom, és mennyi szabadidőm lesz. Filctollat szoktam még venni, nekem a Lidl-ös kétvégű jött be nagyon, két évig használtam, most fogyott ki kb. az összes. Illetve rotling hegy, de az töménytelen mennyiségben, és abból is a vastagabb fajtát.
2015. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösszi a válaszokat de jöhetnek még a tapasztalatok
2015. júl. 29. 12:32
 6/6 anonim válasza:

Nekem nagyon fontos a suli-kezdő csomag, mert ha az tetszik szívesebben tanulok belőlük.

Füzeteket az auchan-ba vettem (sokkal olcsóbb mint a Tesco, vagy néhány papírbolt).

Mindegyik mintás, és színes, és KÜLÖNBÖZŐ. (ez fontos)

Másik nagyon fontos a stabilo tollak, nekem rengeteg van és sokkal átláthatóbbak vele e jegyzeteim (18/L) és van is idő velük írni órán :)

2015. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!