Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen milyen tesit érdemes...

Egyetemen milyen tesit érdemes felvenni?

Figyelt kérdés
Idén kezdem Szegeden az egyetemet és tudom, hogy kell felvenni majd tesit. Ilyenkor olyat kell felvenni, amiben ,,jó" vagyok vagy lehet olyat is amit még életemben nem csináltam, viszont érdekelne?

2015. júl. 26. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyat is lehet, amit még ki sem próbáltál eddig. De a minimum óraszámot teljesíteni kell, mert kifizettetik veled.
2015. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bármit, én asztaliteniszt csináltam, meg valami kardiós cuccot másodjára. Van pl kezdő küzdősport, meg labdajátékok, nálunk sima tenisz is volt. Labda játékoknál annyi, hogy bejön a tanár és mondja kb hogy játszatok, esetleg ő a bíró.
2015. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pont ezért kérdeztem. Ha nem tudok mondjuk focizni de arra szeretnék járni, akkor ha bejön a tanár és azt mondja hogy játszunk, hogy játszanék, mikor még alig fociztam? (csak egy példa volt a foci). Vagy akkor van külön mindenből olyan hogy kezdő foci, kosár, stb...?

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2015. júl. 27. 08:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyban függ a tanártól. Én jártam úszni több félévet. Az egyik tanárnál kábé csak a jelenlétit kellett aláírni, aztán úsztál amennyit és ahogyan akartál, a másiknál meg megtanultam gyorsúszni, mert ő foglalkozott veünk.
2015. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ment mindenkinek a zöld kéz. :)
2015. júl. 28. 15:42
 6/7 anonim válasza:
mindegy h mit veszel fel ami tetszik agy elsőre, utána bemész órára és elmondják az esetleges követelményt meg stb-t és ha még se tetszik még az első 2 héten leadhatod és kereshetsz másikat :) egyébként én a társastáncot vettem fel utána meg a táncos kikérőt és a társas nagyon jó volt nem kell tánctudás hozzá és egy nagyon jó buli legalábbis nekem az volt :) arra figyelj h első 2 évben teljesíteni kell a 2 tesit :)
2015. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Erre nem is gondoltam, hogy le lehet adni. :) Ment a zöld kéz neked is. :)
2015. júl. 29. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!