Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A debreceni egyetem kollégiuma...

A debreceni egyetem kollégiumairól tudnátok írni? Minden hasznos információ jól jön, főképp saját tapasztalat.

Figyelt kérdés

Melyik kolit tartjátok a legjobbnak?

Milyen a közösség, felszereltség stb.

Még van egy évem a jelentkezèsig.



2015. júl. 27. 21:48
 1/9 A kérdező kommentje:

Ezek a karok érdekelnek:

DE-TTK

DE-MÈK

Ha jól tudom ezek is befolyásolják, hogy ki hová kerülhet.

2015. júl. 27. 22:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekel :) Bár szeptembertől több infót tudok neked mondani :)
2015. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az jó lenne, várom majd a beszámolót :)

Te melyik koliba jelentkezel?

Milyen szakra?

Milyen a személyiséged? Inkább a tanulós akinek csendre lesz majd szüksége vagy bulizós aki számára fontos a közösség?

2015. júl. 28. 08:52
 4/9 anonim ***** válasza:
A Markusovszky II-es koliról tudok nyilatkozni, mert én ott voltam. Nagyon jól felszerelt, tiszta koli, az ára szintén jó, 19000 Ft volt havonta, viszont hárman voltunk egy szobában, ami már tömegnek számít számomra. :/ Nekem nem jött be a kolis élet. Egyrészt hajnalig égő villany, tanulni nem tudtam, pihenni sem igazán és még sorolhatnám. A Kossuth kolik kétágyasok, néhány ezer forinttal többe kerülnek, de azokról sem hallottam rosszat. Ott jobban TTK-sok vannak, de egyébként szaktól függetlenül már bármelyik koliba lehet jelentkezni. Elhelyezkedés szempontjából mindkét koli jó, mert helyben vannak az órák, viszont a Kossuth kolikhoz közelebb van a villamosmegálló, valamint a főépület, ahol sok dolgot lehet intézni: bérlet, jegyvásárlás, posta is van ott. :) Ha van még kérdésed, privátban szívesen válaszolok.
2015. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én szeptembertől töltöm a 3. évemet a Tisza István kollégiumban...

Ha érdekel, akkor tudok róla mesélni... :)

2015. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha megkapom a kolit(most ősztől),akkor majd én is mesélek neked:)
2015. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. júl. 28. 18:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Jöhetnék meg válaszok :)
2015. júl. 28. 23:41
 9/9 A kérdező kommentje:
még*
2015. júl. 28. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!