Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért hisztiznek ennyit a...

Miért hisztiznek ennyit a gólyatáborok körül?

Figyelt kérdés
Komolyan, sok gólya úgy tekint rá már előre, mintha Guantanamo-ban rendeznék meg őket és minden résztvevő pokolra jutna majd miatta. Olyanok elmondásai alapján alkotnak véleményt, akik még a közelében sem jártak ilyen rendezvénynek, mert "ott úgyis csak dugnak meg isznak" és már ők sem mentek el. Egy eset után felfújtak tavaly mindent, amit csak a táborokkal kapcsolatban találtak és most attól parázik mindenki, hogy egész életére traumatizálódik, ha elmegy, miközben egy fesztiválon több esély van rá, hogy bármi baja legyen.
2015. júl. 29. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is eléggé fel van fújva idén. Aki menni akar menjen, aki nem, az meg ne. Felesleges itt pánikolni miatta, felnőtt emberekről van szó, semmi sem kötelező.
2015. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok vitát szítani, de ezzel egyetértek!
2015. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

"ott úgyis csak dugnak meg isznak"


remélem is, pontosan ilyesmire számítok

2015. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Nos, azért ezt nyugodtan elmondhatod a drágalátos szervezőknek is, akik próbálják a gólyák fejébe sulykolni, hogy ha nem mennek el, esélyük sem lesz megismerkedni, felejthetetlen kaland, nyugodtan költsék csak el azt a 30-40 ezer forintot, és ne is törődjenek vele, hogy ugyanúgy csak egy buli marad, mint amilyeneket év közben is lehet tartani. Már-már szinte úgy beszélnek a gólyatáborról, mintha kötelező lenne, pedig pontosan arról szól a gólyatábor, amiket leírtál a leírásodban.
2015. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Dugni, inni bárhol lehet. És bárhol dönthet úgy az ember, hogy nem iszik, vagy nem iszik sokat.

Viszont a különböző "játékok" feladatok sajnos tényleg sokszor durvák, megalázóak és szexuálisak. Ami nem jó. Nálunk még tényleg vicces feladatok voltak. Vagy amikor nekünk kellett kitalálni a gólyáknak, akkor mindig figyeltünk arra, hogy ne legyen megalázó.

2015. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, bennem sokkal jobban megmaradt, mint bármelyik buli, bár lehet, hogy én nem vagyok elég "hardcore"...


Mit is írtam le, hogy milyen...?

2015. júl. 29. 18:15
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Na ja, főleg, hogy nem szorít senki sem kést a torkodhoz, hogy csinálj meg minden hülyeséget.
2015. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Azért, mert akár hiszed akár nem, nem minden ember annyira társasági lény mint a többség, akiknek ezek a dolgok teljesen természetesek. Nekik ez nem hiszti hanem egy valós probléma, nagyon kellemetlen és ijesztő. Ez a bulizós, barátkozós stb, dolog nem mindenkinek jön ösztönösen. Nem feltételnül attól félnek, hogy ott majd elkapja őket az első részeg állat és megerőszakolja, mert valakinek egy teljesen átlagos bulizós szituáció is problémát okoz. Persze nem muszáj elmenni, de akkor meg attól félhet az ember, hogy barátai nem lesznek, ő lesz a fura ember aki kihúzta magát alóla. Szóval elég nehéz helyzet. Lehetne benned egy kis empátia.
2015. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Félreérted, én sem vagyok egy folyton bulizós társaság közepe ember. Viszont sokan úgy írják le látatlanban a gólyatábort, mintha az egész arra menne ki, hogy leitassák őket és röhögjenek rajtuk, miközben csoportosan szexet imitálnak.
2015. júl. 29. 19:06
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A lányom nézte, 150 ember megy kb az ezer fős karról... azt mondta, úgy tűnik, semmiből nem marad ki, majd beköltöznek inkább pár nappal előbb az albérletbe, és a pénz egy részéből felfedezik a környékbeli evős-ivós helyeket... jól jön az még.
2015. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!