Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik egyetemeken/szakokon...

Melyik egyetemeken/szakokon durvák a gólyatáborok?

Figyelt kérdés
Drogozás, piálás, szex mennyire gyakori? Tapasztalatok pl ELTE-ről?

2014. szept. 18. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően mindne gólyatábor normális, egy gyökér sztereotípia az, hogy mindenki piál, tép és b*szik egy héten keresztül. Felnőtt ember vagy elméletben, amiben nem akarsz, nem veszel részt és kész. Mellesleg drogozni ott se legális.
2014. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nem szoktam válaszolgatni a kérdésekre, de most úgy érzem mégis muszáj. Én idén voltam az ELTE BTK gólyatáborában Zánkán és az egész teljesen korrekt volt, legalábbis szerintem.


Tudni kell rólam, hogy nem vagyok valami nagy piás, ha iszom csak ünnepeken, családdal és mértékkel, így egy kicsit tartottam a dologtól, de kellemeset csalódtam. Természetesen voltak feladatok, ahol LEHETETT inni, de senki sem szólt be, vagy nézett ki, amiért én úgy gondoltam, hogy nem iszom.

A sex-re annyit mondok, hogy nyilvánosan nálunk nem volt. Egy gólyatársam mesélte, hogy látott egy párt kijönni a bokorból, de az is más szerintem, mint amire te gondolsz. Drog, nos, szerintem az nem volt, de ahogy az előttem szóló is mondta, az az ilyen helyeken is illegális.


Én mindenesetre nagyon élveztem azt a három napot és bátran merem ajánlani mindenkinek a GT-ket, mert ami most a TÓK-n történt, az egy rendkívüli eset nem csak az ELTE, hanem az összes magyar egyetemi gólyatábor történetében. (Persze, igyekezni, kell, hogy megelőzzük ezeket, de ez már nem ide tartozik.)

2014. szept. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én egykori kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


Persze lehet, hogy te a durvát negatív értelemben értetted... :)

Írok privátban, és nekem is lehet írni...

2014. szept. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SeinHime ***** válasza:
100%
Csatlakozom, szerintem is korrekt volt a BTK gólyatábor. Inkább a csapatépítés volt a cél, mintsem a megalázás. Tényleg nem volt kötelező inni. Aki mégis túllőtt a célon és esetleg rosszul lett, azt pedig pátyolgatta valamelyik felsőbbéves és vigyázott rá. Nem vagyok egy partyarc, de iszonyatosan jól éreztem magam! ^^ A drog elvileg tiltott, a piálás egyénfüggő, a szexről meg annyit, hogy volt egy srác utolsó este, aki kb minden csajt megkérdezett, hogy ki akar vele szobára menni. A többség nemmel válaszolt, nem tudom végül összejött-e neki :D
2014. szept. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!