Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a gödöllői (SZIE)...

Milyen a gödöllői (SZIE) kollégium?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Jóféle. Igazi közösség. Viszont ha nem figyelsz a 3. félév végén arra eszmélsz, hogy elszívtad az agyadat... Több ismerős is odament környezetvédelemre. Üres fejjel és tekintettel jöttek haza...
2015. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Drága, plusz az adminisztráció és a tájékoztatás egy rémálom. De legalább nem kell buszozni.
2015. júl. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Maga a kollégiumi szobák nagyon jók (kivéve a G épületet, oda semmiképp se menj, csak ha nagyon muszáj), bár nem túl jó az ár-érték arány (szóval elég drága, ez az igazság). De amúgy közel van magához az egyetemhez, és nagyon hangulatos, szép környezetben van, az épület is "barátságos", ajánlom, főleg ha messzi laksz Gödöllőtől.
2015. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, még egy kérdés, hogy kikkel kerülhetek egy szobába, elsősorban akikkel egy szakon tanulok vagy más alapján?

Illetve hogy karonként külön van a kollégium(A,B,C...) ?

2015. júl. 30. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindig más gépészekkel (én is az vagyok) kerültem egy szobába, de nem vagyok benne biztos, hogy direkt raktak így. Karonként nem válogatnak szét, az épületekben vegyesen van mindenki. Az A, B, C az inkább máshogy felszerelt épületeket jelent (nem betűrendben).
2015. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Igyekeznek szakonként és legtöbbször évfolyamonként is elhelyezni egy szobába a hallgatókat (első évben mindenképpen). De az alap, hogy karonként osztják be, tehát gépész nem kerül egy szobába egy mezőgazdasági mérnökkel. :) De ahogy az előző írja, az épületekben vegyesen van mindenki.
2015. júl. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Aspartia ***** válasza:
Hát azért a C se egy leányálom. Én inkább a G-t választanám, mint a C-t. De egyébként meg majdnem tökmindegy, mert ha hülyével raknak össze, vagy a szobátok hülyék mellett van akkor úgyse alszol.
2017. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!