Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BGF gólyatáborról vélemények?

BGF gólyatáborról vélemények?

Figyelt kérdés

kicsit félek tőle mert sokan beijesztettek hogy nagyon durva és ezért elgondolkodtam rajta hogy menjek vagy sem.

amúgy lány vagyok.



2015. júl. 30. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/results?search_query=bgf+g%C3%B3lyat..


Itt látsz pár videót. Szerintem én kihagyom.

2015. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én voltam és nagyon jó buli volt... pedig nem vagyok egy nagy társasági ember.. a feladatok nem mind durvák,és nem kényszerítenek semmire. Viszont ha még nincs ismerősöd akkor is megéri elmenni, mert szerintem nem jó egyedül kezdeni a fősulit(főleg mivel itt nem olyan könnyű barátkozni mint a gimiben,ahol vagytok kb 30-an egy osztályban)..egyszólval nekem tetszett,és ahogy a többiektől tudom, nekik is..este volt csak ilyen komolyabb piálás,de még az sem kötelező...
2015. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia, milyen kar? :) én is BGF-es leszek, de senkit sem ismerek nagyon még. Én várom és elakarok menni :)
2015. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KKK :) (kereskedelem es marketing)
2015. júl. 30. 17:15
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy a fél-1 órás videókat róla leszedték az internetről, mert olyanok is voltak. Már-már beetetés szintű jelenetek voltak bennük, de full valódiak is, de résztvevőktől is úgy tudom, hogy azért pozitív értelemben volt durva. Remélem, idén sem tunyulnak el, annak ellenére, hogy kitört idén egy kisebb prüdéria-hullám a médiában.
2015. júl. 31. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én külkeres vagyok. Első kézből tudom az infókat a gólyatáborral kapcsolatban. A tavalyi eltés balhé miatt, most kicsit húzódik a szervezés, még kb. 10 nap múlva tudunk pontos infókkal szolgálni, viszont szerintem mindenképp gyere. Semmilyen feladat nem kötelező. Csak akkor kell megcsináld, ha akarod. Tavaly a mi csapatunkból volt kb. 3-4 lány akik alig vettek részt feladatokban, amivel amúgy nincs semmi gond. Ha neki nem jön be, akkor nem jön be. De mindenképpen megéri már ha csak azt a 18-19 embert ismered meg, akik a csapatodban vannak. Én kb. senkit nem ismertem mikor ide jöttem. Most már kb. 2-300 embert.
2015. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!