Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közigazgatás-szervező szak...

Közigazgatás-szervező szak mellett lehet dolgozni?

Figyelt kérdés

Most leszek első éves és szeretnék dolgozni az egyetem mellett, hogy ne mindig a szüleimtől kelljen pénz kérnem, és kicsit önállóbbnak érezzem magam.

Sokan mondják innen-onnan, hogy egyetemen már sokkal szabadabb leszek és több lesz a szabadidőm, de gondolom ez azért nagyon szak függő.

Mivel én közig-szervezőn fogok tanulni, ezért arra lennék kíváncsi, hogy mellette tudnék-e dolgozni?


2015. júl. 30. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is most leszek elsőéves, és ugyanezen okokból kifolyólag én is szeretnék majd dolgozni, de első félévben szerintem még nem lesz rá időnk. Lesz egy jópár tárgy, amire azért elég sokat kell tanulni.
2015. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!