Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Elrontottam a DEKa...

SOS! Elrontottam a DEKa kartya igenylest! Fizetos reszet is kipipaltam. Van esely a valtoztatasra?

Figyelt kérdés
Ha torlom es uhat igenylek az mar nem az elso igenyles lesz es fizetos lesz?:/

2015. júl. 30. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ugyanúgy fizetős lesz.. Keresd fel az illetékeseket, és kérdezd meg tőlük mi a teendő.
2015. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Maga a kartya ingyenes csak en a kulturalis kedvezmenyt is kipipaltam ( ami mellett annyi volt hogy nem kotelezo semmi.olyan hogy fizetos az valahol mashol lehet amit kihagyhattam) tehat ha atznem pipalom ki ingyenes. ha torlom az igenylest es csinalok ujat az mar akkor nem ''elso''? Mondjuk holnap.megkerdezem csak valaki hatha jart mar igy :/
2015. júl. 30. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!