Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy-két nap késéssel érdemes...

Egy-két nap késéssel érdemes még elmenni egy 4 napos gólyatáborba?

Figyelt kérdés

A kezdés utáni nap, este érnék oda.

Addigra összeszokik a csapat, és nehezebb beilleszkedni, mint regisztrációs héten "tiszta lappal"?



2015. júl. 31. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is be tud illeszkedni, aki egyáltalán nem megy el..
2015. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja, én nem mentem el egyáltalán, nekem sok lenne buli, pia, idegenek egyszerre (na jó, külön is utálom őket), de vagyok annyira közvetlen, hogy meg merjek szólítani másokat, így pikk-pakk beilleszkedtem. Az értelmes, normális ember nyitott az új kapcsolatokra olyan szinten, hogyha valaki megszólítja, reagál rá kedvesen, normálisan, de minimum olyan hangvételmben, ahogy meg lett szólítva.


Először is, nézd meg, van-e facebook-on csoportotok, ha nincs, csinálj egyet, a többiek is örülni fognak. Ha van, köszönj be, kedvesen, vidáman, lazán, hogy ,,sziasztok! Munka/nyaralás miatt kihagyom a gólyatábort, de remélem, jó kis csapat leszünk! :) ", vagy ilyesmi. Ez már egy első benyomás. Én is ezt csináltam kb., plusz végignéztem mindenki adatlapján, és képek (=első benyomás) alapján megállapítottam, kitől nem kell semmiképp sem tartani. Első nap tök véletlen a tömegben oda is sodródtunk egymáshoz, és vidáman megböktem a vállát, hogy ,,Jé, te benne vagy a csoportban. Milyen volt a gólyatábor?" (Egyébként a válasz az volt, láss csodát, hogy a csoportunk teljesen elkülönülve volt jelen, idegeneket sikerült megismernie, mármint más szakról embereket, de saját csoporttársat nem, még úgyse, hogy ott voltak. Pedig a srác egy nagyon közösségi, helyes, kedves gyerek volt, tehát nem vele volt a gond, egyszerűen csak annyira különböztek egymástól a jelenlevők, hogy nem klikkesedtek semmilyen szinten.)

2015. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fú, baromi bénán fogalmaztam meg a hozzászólásomat. Kimaradt, hogy miután megnéztem az adatlapokat, egy gyerek kifejezetten szimpi lett a képek alapján (kedves tekintet, sok haver = szereti az új embereket maga körül), és pont mellésodródtam a regisztrációs napon. :)
2015. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A semminél jobb! Ismerkedés szempontjából nem fog számítani az a kis idő. A vetélkedőkön és állomásos játékokon próbálj meg ott lenni.
2015. aug. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!