Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napos menstruáció késésné...

Hány napos menstruáció késésnél érdemes terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 6. 06:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 10 nap késés után csináltam gabriel tesztet,egyértelmű pozitív. Akkor voltam kb.4-5 hetes.
2015. jún. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én most a második babánál két nap késés után csináltam, és egyértelmű pozi lett, nem reggeli pisiből.
2015. jún. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :-)

Ma kellett volna hogy megjöjjön, de eddig még szerencsére semmi jele :-)

2015. jún. 6. 06:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Én egy hetet vártam mindkettőnél, és egyértelmű pozik lettek! :)
2015. jún. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nagyon terveztük a babát így mikor megkellet volna jönnie akkor teszteltem. nem volt olyan erős mint a kontroll csík,de egyértelmű pozi volt.
2015. jún. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindig pontos volt a menzeszem, eddig csak háromszor késett, egynapos késésnél teszteltem mindháromszor (mindegyik pozitív lett).
2015. jún. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érdemes megvárni míg a teljes mensid lekési, mert lehetett később peteérés így még lehet nem mutatja ki. Nekem 6 nap késésnél mutatott erős pozit.
2015. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy hét után, délutániból erős pozitív lett.
2015. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy honnan számolod a késést, milyen rendszeres a ciklusod.

Ha például átlag 30 napra menstruálsz, de volt már mondjuk 36 napos ciklusod is, akkor nyilván nem kell a falnak menni, ha a 30. napon még negatív.


Érdemes azzal a leghosszabb ciklussal számolni (és arra rádobni pár napot), ami az utóbbi időben jellemző volt.

2015. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
28 napos ciklusom szokott lenni, egyszer volt 27. Tegnap kellett volna meg jönnie, ma reggeliből csináltam tesztet. Negatív lett. Lehet hogy még korai volt?
2015. jún. 7. 05:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!