Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen bankkártyát csináltassa...

Milyen bankkártyát csináltassak szerintetek? Az OTP Junior jó? Online is tudok igényelni, vagy mindenképpen mennem kell bankba stb?

Figyelt kérdés
Nem sok pénz lesz rajta, de most, hogy egyetemista leszek úgy gondolom, hogy szükség lesz saját bankszámlára ösztöndíj stb miatt.
2015. júl. 31. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképpen nyiss az egyetem miatt.

És természetesen be kell menni egy bankfiókba, hiszen egy pár hivatalos dokumentumot a saját kézjeleddel kell ellátnod.

AZ otp junior jó, nekem is az van. A bankfiókban minden fontos dolgot elmondanak neked ezzel kapcsolatban.

2015. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Online is lehet nyitni.

Két lehetőséged van.

HA nem sürgős, akkor igényled online és válaszd ki, rendeld meg a kártyát is, legkésőbb másnap megkapod a mailt, hogy megnyitották, és majd csak egyszer kell bemenned, amikor megérkezik a kártya, akkor kapod meg a számla adatait, akkor kell aláírnod is. De a számla addig inaktív, utalni sem lehet rá, amíg a kártya meg nem érkezett. Ez nekem 10 nap volt nemrég.

2015. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen az Otp Junior az egyik legjobb .


(u. i: Az erste bankot massziről kerūljétek el! Nagyon megdrágult még a diákszämlájuk is.)

2015. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Melyik a jobb szerintetek? Az OTP junior, vagy az Erste diákszámla? Nem tudok dönteni, bár a közvetlen környezetemben több OTP bankfiók van, mint Erste. :/
2015. júl. 31. 18:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor OTP lesz. :)
2015. júl. 31. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!